*/ ?>

Konkurs Compare Yourself „Bezpieczny, bo ubezpieczony”

Na początku czerwca pisaliśmy o uruchomieniu szablonów dla blogów ubezpieczeniowych w ramach platformy Compare Yourself, a już dziś mamy dla Was konkurs związany z nową gałęzią naszej blogosfery!

ML_Ubezpieczenia_kkuziola_v finalna

Jeżeli uważasz, że posiadasz wiedzę pozwalającą Ci na prowadzenie bloga o tematyce ubezpieczeniowej, nie czekaj – zacznij jak najszybciej, tym bardziej, że teraz możesz zgarnąć nagrodę w wysokości 700 zł!

Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie http://www.comperialead.pl/, a następnie zgłosisz domenę na swojego bloga i zaczniesz pisać!

Konkurs „Bezpieczny, bo ubezpieczony” trwa od 7 lipca do 7 września 2015r. i polega na umieszczaniu jak największej ilości wartościowych wpisów o tematyce ubezpieczeniowej i około ubezpieczeniowej na blogach założonych z wykorzystaniem szablonu „Ubezpieczenia 02”.

Poniżej przedstawiamy przykładowe wzory nagłówków dla szablonu ubezpieczeniowego, które możesz wykorzystać w celu optymalizacji wyglądu Twojego bloga:

3 2

Możesz także zaadaptować pozostałe szablony tematyczne, tak aby wizualnie korespondowały z tematyką ubezpieczeń.

Więcej szczegółów dotyczących Konkursu znajdziesz w Regulaminie.

Pamiętaj, prowadzenie bloga to świetna okazja do promocji Twojej firmy i Twojej osoby. Na stronie „O mnie” lub „Kontakt” możesz umieścić swoje zdjęcie i podać dane teleadresowe. Natomiast ciekawe wpisy będą Twoją wizytówką i pozwolą przyciągnąć wielu czytelników – potencjalnych klientów.

Inspiracji do artykułów możesz szukać na naszej stronie: http://ubezpieczenia.comperia.pl/.

Zachęcamy także do skorzystania z praktycznego poradnika, dzięki któremu w prosty sposób skonfigurujesz nowy szablon dla Twojego bloga.

Dołącz do społeczności Compare Yourself, weź udział w Konkursie i wygraj 700 zł!

© 2012 - 2024 Blog ComperiaLead
Kredyty, lokaty, konta, pożyczki - porównywarka Comperia.pl Autoa - Kredyty samochodowe - wyszukiwarka kredytów samochodowych Porównywarka kredytów hipotecznych Kontoteka - Konta bankowe Banki.pl - Portal finansowy Comperia Agent