*/ ?>

Ubezpieczenia w ComperiaLead.pl

Każdy z nas starając się perspektywicznie myśleć oraz podejmując ważne przyszłościowe decyzję myśli o zabezpieczeniu tego co cenne i wartościowe. Dlatego też niezwykle ważnym etapem jest wybór odpowiedniego ubezpieczenia. ComperiaLead.pl pozwala porównać i wybrać najlepsze dla Ciebie ubezpieczenie na życie oraz OC i AC.

Dzięki narzędziom wprowadzonym we wrześniu 2012r do ComperiaLead.pl możemy w łatwy a zarazem dokładny sposób zapoznać się z ofertą. Warto jest stworzyć wielopoziomową kampanię z użyciem narzędzi, korzystając z dostępnych ?rata już od ??, „top3” i rankingów oraz naszą nowość:

?rata kredytu samochodowego + ubezpieczenie? w formie przyciągającego buttonu do kliknięcia, który przekierowuje na stronę z wynikami produktów.

Jakie masz możliwości promowania narzędzi w ComperiaLead.pl?

  • Umieszczenie na własnej witrynie ? nasi Partnerzy mają możliwość umieszczania elastycznych narzędzi na własne strony, które nie tylko pozwalają uzupełnić treść merytoryczną serwisu ale przede wszystkim otrzymać wynagrodzenie za poprawnie zweryfikowane leady.
  • Korzystanie z subdomeny Partnerskiej z narzędziami oraz aktywne promowanie.
  • Promowanie linków wygenerowanych z Twojego Panelu Administracyjnego ? dzięki specjalnie zakodowanym adresie url możesz promować link wśród Twoich klientów, znajomych czy w formie polecenia dla osób zainteresowanych produktami finansowymi.
  • Zamieszczenie narzędzi w mailingach ? osoby potrafiące w sposób zaawansowany obsługiwać skrzynkę mailową, mogą po uprzedniej autoryzacji przez dedykowanego konsultanta zamieścić narzędzie w mailu.

Zachęcamy serdecznie do aktywnego promowania ubezpieczeń. Kupno ubezpieczenia jest niezbędne, dlatego warto zapoznać się z wszelkimi szczegółami samodzielnie za pomocą internetu oraz złożyć wniosek na najlepsze oferty.

Spraw, aby wybór ubezpieczenia był łatwą decyzją!

© 2012 - 2024 Blog ComperiaLead
Kredyty, lokaty, konta, pożyczki - porównywarka Comperia.pl Autoa - Kredyty samochodowe - wyszukiwarka kredytów samochodowych Porównywarka kredytów hipotecznych Kontoteka - Konta bankowe Banki.pl - Portal finansowy Comperia Agent