*/ ?>

Jakie są modele rozliczeń w ComperiaLead.pl?

ComperiaLead.pl stosujemy dwa modele rozliczeń w zależności od dobranego produktu i kampanii. Dzięki ich zastosowaniu ułatwiają Partnerowi poruszanie się po Tabeli prowizji oraz stanowią cenną informację o możliwości uzyskania wynagrodzenia. System prowizyjny jest przyznawany na podstawie określonych czynności. Z tego też powodu wyróżniamy następujące rodzaje płatności:

  • CPL Cost Per Lead ? wynagrodzenie za poprawnie zweryfikowany formularz. Wnioski są rozliczane po miesiącu w którym napłynęły, oznacza to, że za wnioski, które zostały wprowadzone od 1 do 31 stycznia, następuje weryfikacja oparta na raportowaniu z banków, która zostaje zakończona z ostatnim dniem lutego a 1 marca ostatecznie uaktualniona i udostępniona w Panelu Administracyjnym. Ze względów na opóźnienia w raportowaniach banków terminy mogą zostać nieznacznie przedłużone.
  • CPS Cost Per Sale – wynagrodzenie stanowi prowizja, której wielkość zależna jest od zrealizowanej transakcji sprzedaży bądź przyznana z tytułu uruchomienia produktu. Rozliczenie może trwać nawet do kilku miesięcy. Cechą wyróżniającą jest to, że kwota wynagrodzenia za jeden formularz może sięgać 1375 PLN – przykładowa wypłacona naszemu Partnerowi prowizja.

Można także spotkać się z hybrydą CPL + CPS – niektóre produkty mają połączone modele rozliczeń, zatem Partner może otrzymać wynagrodzenie nie tylko za lead ale także prowizje procentową od usługi. Zachęcamy do zapoznania się z Tabelą prowizji w Panelu Administracyjnym! Informacje szczegółowe dotyczące rozliczenia produktów znajdują się w komentarzach w Tabeli prowizji.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty w naszym programie były rozliczane w przejrzysty i nieskomplikowany sposób. Poprzez poszerzanie ofert w modelu rozliczeń CPL łatwiejsze staje się oszacowanie wynagrodzenia. Dodatkową cechą są rozbudowane statusy wniosków pozwalające Parterowi w pełni kontrolować stan leadów oraz dokładnie analizować zainteresowanie produktami finansowymi na stronie.

Osiągnięcie sukcesu zależy od wielu czynników zatem wykorzystaj swoją wiedzę i zacznij aktywnie działać już dziś!

© 2012 - 2024 Blog ComperiaLead
Kredyty, lokaty, konta, pożyczki - porównywarka Comperia.pl Autoa - Kredyty samochodowe - wyszukiwarka kredytów samochodowych Porównywarka kredytów hipotecznych Kontoteka - Konta bankowe Banki.pl - Portal finansowy Comperia Agent