*/ ?>

Rozliczenia

Drodzy czytelnicy,

W ostatnim czasie pojawiły się wśród kilku  Partnerów pewne wątpliwości związane z procesem rozliczania wniosków oraz rozumienia poszczególnych statusów wniosków. W związku z tym postanowiliśmy poświęcić kilka słów aby w sposób rzetelny wyjaśnić i przedstawić wskazane zagadnienie.

Każdy z Partnerów w swoim Panelu Administracyjnym otrzymuje kompletną informację na temat wpływających wniosków.

Dzięki informacji o statusie formularzy, Partner otrzymuje informacje o tym ile było kliknięć w jego wnioski (status ?wejście?), ile wniosków jest w trakcie weryfikacji przez bank (status ?otwarty?), za ile wniosków przysługuje mu wynagrodzenie za ostatni okres rozliczeniowy (status ?rozliczony?), ile wniosków jest w trakcie wypłacania na konto Partnera (status ?oczekuje na wypłacenie?), ile wniosków zostało już wypłaconych (status ?wypłacony?) oraz ile wniosków zostało odrzuconych w trakcie weryfikacji przez bank (status ?odrzucony?).

Z powodu częstych pomyłek, polegających na utożsamianiu wniosków ze statusem ?wejście?(kliknięcie) z wnioskami o statusie ?otwarty? Program Partnerski ComperiaLead.pl wprowadza zmiany w systemie trackingowym. Od dnia 9.08.2012 wszystkie wypełnione wnioski będą oznaczony statusem ?otwarty?.

Konwersja będzie liczona jako stosunek wniosków otwartych do wniosków rozliczonych.

Rozliczenia w Programie Partnerskim ComperiaLead.pl dokonywane są na podstawie raportów rozliczeniowych dostarczanych przez banki pomiędzy 20 ? tym a ostatnim dniem każdego miesiąca, następującym po miesiącu , w którym wpłynęły wypełnione wnioski.

Należy podkreślić, że ComperiaLead.pl jako pośrednik pomiędzy Instytucjami Finansowymi. a Partnerami w kwestii rozliczeń przyznaje wynagrodzenie tylko i wyłącznie na podstawie wniosków zaakceptowanych przez bank. Stąd zarówno Partner jak i ComperiaLead.pl są związani decyzją o przyznaniu prowizji przez bank.

Pozdrawiamy
Zespół ComperiaLead.pl

© 2012 - 2024 Blog ComperiaLead
Kredyty, lokaty, konta, pożyczki - porównywarka Comperia.pl Autoa - Kredyty samochodowe - wyszukiwarka kredytów samochodowych Porównywarka kredytów hipotecznych Kontoteka - Konta bankowe Banki.pl - Portal finansowy Comperia Agent