*/ ?>

Dlaczego warto promować produkty pozabankowe?

Działania promujące produkty finansowe wymagają specjalnych aktywności wynikających z konieczności dotarcia do grupy docelowej. Prowizje są niezwykle atrakcyjne, ale podejmowane działania przekładają się na wyniki, które wciąż Ciebie nie satysfakcjonują?

Zastanawiasz się jak to zmienić? Sprawdź nowe możliwości ? produkty pozabankowe.

Zmiana kierunku działań może zdecydowanie wpływać na statystyki, konwersje a co za tym idzie wynagrodzenie. Przez ostatnie miesiące intensywnie rozwijaliśmy grupę produktów pozabankowych ? w dniu dzisiejszym liczy blisko 20 pozycji!

Do wyboru spośród:kasa2
?    Jazd próbnych
?    Konkursów FOREX
?    Oferty telekomunikacyjne, pakiety telewizyjne i internetowe
?    Brokerów
?    Pomiarów paliwa

A także wiele innych! Produkty pozabankowe są elastyczne ? dla każdej witryny można dobrać odpowiednią ofertę. Dodatkowo, promocja za pomocą portali społecznościowych oraz na najpopularniejszych forach internetowych jest efektywna! Sprawdź jak to działa!

W jaki sposób promować:
1.    Wśród znajomych na portalach społecznościowych za pomocą linków
2.    W Internecie dzięki reklamowaniu produktów używając zachęcających haseł
3.    Umieszczając bannery i pozostałe narzędzia na własnych witrynach
4.    Promując produkty za pomocą kampanii mailingowych ? skonsultuj z konsultantem swoje działania i prześlij testową wiadomość do akceptacji

Dlaczego warto promować produkty pozabankowe? Zyskasz nowe doświadczenie, które pozwoli Ci rozwijać się w wielu obszarach produktowych, rozwiniesz nowe możliwości jakie stwarza ComperiaLead a zwiększone wynagrodzenie utwierdzi Ciebie w przekonaniu, że warto stawiać coraz wyżej poprzeczkę!

Skonsultuj się ze swoim konsultantem i ustal indywidualny plan działania.

© 2012 - 2024 Blog ComperiaLead
Kredyty, lokaty, konta, pożyczki - porównywarka Comperia.pl Autoa - Kredyty samochodowe - wyszukiwarka kredytów samochodowych Porównywarka kredytów hipotecznych Kontoteka - Konta bankowe Banki.pl - Portal finansowy Comperia Agent