*/ ?>

Zakończenie Promocji Okazje chodzą parami

koniec_promocji

Dziś o godzinie 13:00 zakończyliśmy Promocję Okazje chodzą parami. Wasze aktywne działania przyniosły rewelacyjne efekty! Udało Wam się polecić tyle Rachunków osobistych Lubię to! Banku BPH, że wyczerpaliście liczbę dostępnych bonusów na ponad tydzień przed terminowym końcem promocji.

Bardzo się cieszymy, że zarówno produkt, jak i sama formuła Promocji spotkały się z tak dużym zainteresowaniem oraz serdecznie dziękujemy Wszystkim uczestnikom.

Poniżej przedstawiamy też garść najważniejszych informacji:

  • Rozliczenie kampanii na zasadach promocyjnych nastąpi do dnia 10 sierpnia
  • Wypłata wynagrodzenia nastąpi do dnia 20 sierpnia
  • Rozstrzygnięcie Promocji Okazje chodzą parami nastąpi do dnia 10 sierpnia. Laureaci zostaną poinformowani o przyznaniu bonusów za pośrednictwem poczty elektronicznej

Przypominamy również, że kampania Lubię to! Konto Banku BPH jest nadal dostępna w ComperiaLead, z tym, że możecie ją teraz promować w nowej, wyższej stawce. Szczegóły oferty znajdziecie w Tabeli Prowizji.

W przypadku ewentualnych pytań zachęcamy do kontaktu z dedykowanym opiekunem kampanii.

© 2012 - 2024 Blog ComperiaLead
Kredyty, lokaty, konta, pożyczki - porównywarka Comperia.pl Autoa - Kredyty samochodowe - wyszukiwarka kredytów samochodowych Porównywarka kredytów hipotecznych Kontoteka - Konta bankowe Banki.pl - Portal finansowy Comperia Agent