*/ ?>

Stwórz własny widget!

Nie możesz odnaleźć widgetu który spełnia Twoje wymagania? Szukasz możliwości, która Ciebie zadowoli? Mamy na to sposób!

Korzystając z naszych narzędzi masz możliwość dokonywania edycji koloru i rozmiaru, dodania grafiki a nawet uzupełnienia treści widgetów. Jeżeli chcesz wzbogacić swoją subdomenę o dodatkową, niepowtarzalną funkcjonalność należy zapoznać się z zakładką Tworzenie własnego widgetu!

Każdy Partner może stworzyć swojego widgeta według własnych preferencji. Zakładka umożliwia utworzenie elementu do osadzenia na subdomenie w celu uzupełnienia zasobów udostępnianych przez ComperiaLead i uatrakcyjnienia subdomeny.

Nie musisz być programistą aby stworzyć własne narzędzie! Zapoznaj się z poradnikiem jak stworzyć i wykorzystać widget tekstowy ? zamieszczonym w zakładce Stwórz własny widget. Dzięki przydatnemu plikowi rozwiniesz swoje zdolności informatyczne!

Zapoznaj się z funkcjonalnością i pochwal się własnym widgetem w komentarzu pod postem!

© 2012 - 2024 Blog ComperiaLead
Kredyty, lokaty, konta, pożyczki - porównywarka Comperia.pl Autoa - Kredyty samochodowe - wyszukiwarka kredytów samochodowych Porównywarka kredytów hipotecznych Kontoteka - Konta bankowe Banki.pl - Portal finansowy Comperia Agent