*/ ?>

Rozstrzygnięcie Konkursu Comperia Bonus dla Wydawców

Nareszcie nadeszła chwila, na którą z niecierpliwością czekaliście. Z ogromną radością przedstawiamy Wam wyniki naszego czerwcowego Konkursu Comperia Bonus!

 

graf_rozstrzygniecie_comperiabonus

Walka o miejsce na podium była naprawdę wyrównana. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się również nagrody gwarantowane. Ponad sto Uczestników Konkursu skutecznie wypromowało co najmniej 5 lokat i tym samym zdobyło dodatkowe 150 zł! Szczęśliwi Laureaci otrzymają od nas maila z informacją o wygranej oraz z instrukcjami dalszego postępowania.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w konkursie oraz serdecznie gratulujemy Zwycięzcom! A tymczasem wszystkich z Was, którzy czują niedosyt wygranej, zapraszamy do udziału w pozostałych akcjach ComperiaLead!

Ale to ciągle nie wszystko – już na jesieni szykujemy dla Was kolejną, wielką niespodziankę! O szczegółach będziemy informować na bieżąco na naszym blogu oraz na profilach społecznościowych.

Koniecznie obserwuj nas na:

fb_ikona_65twitter_ikona_65gplus_icon_65cl_blog_logo_65

© 2012 - 2024 Blog ComperiaLead
Kredyty, lokaty, konta, pożyczki - porównywarka Comperia.pl Autoa - Kredyty samochodowe - wyszukiwarka kredytów samochodowych Porównywarka kredytów hipotecznych Kontoteka - Konta bankowe Banki.pl - Portal finansowy Comperia Agent