*/ ?>

Rozstrzygnęliśmy konkurs z BIZnes Kontem Active

Pamiętacie konkurs organizowany wspólnie z BIZ Bankiem pod koniec ubiegłego roku? Z radością informujemy, że znamy jego oficjalne wyniki!

konkurs_biz_rozstrzygniecie

Oprócz gwarantowanych nagród pieniężnych w wysokości 50 zł za każde 5 sprzedaży przyznaliśmy także nagrody główne w postaci tabletów marki Samsung. Ze Zwycięzcami skontaktowaliśmy się indywidualnie za pośrednictwem poczty e-mail.

Jednocześnie spieszymy poinformować, że premie gotówkowe za działania w konkursie zostały przyznane i są już widoczne w Panelu ComperiaLead w zakładce Wynagrodzenia.

Laureatom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy również wszystkim Uczestnikom za aktywny udział. Konta firmowe są produktem skierowanym do ograniczonej grupy odbiorców, dlatego tym bardziej cieszy nas skala oraz wyniki przeprowadzonej akcji.

A już dzisiaj zachęcamy do obserwowania naszego bloga oraz profili społecznościowych, ponieważ w najbliższym czasie szykujemy dla Was trochę nowości!

© 2012 - 2024 Blog ComperiaLead
Kredyty, lokaty, konta, pożyczki - porównywarka Comperia.pl Autoa - Kredyty samochodowe - wyszukiwarka kredytów samochodowych Porównywarka kredytów hipotecznych Kontoteka - Konta bankowe Banki.pl - Portal finansowy Comperia Agent