*/ ?>

Rewolucja w ComperiaLead!

Zmieniamy się dla Was, słuchając Waszych sugestii, dlatego kolejny krok w stronę lepszej współpracy jest naprawdę przełomowy. Ograniczamy formalności do minimum!

Od dzisiaj, przystępując do Programu Partnerskiego ComperiaLead nie musisz już podpisywać tradycyjnej Umowy!

Jak to zrobić w 3 prostych krokach? Wystarczy, że:comperialead_ok

  1. Prawidłowo wypełnisz formularz rejestracyjny niezbędnymi danymi.
  2. Zapoznasz się z naszym Regulaminem i zaakceptujesz jego postanowienia.
  3. Aktywujesz konto poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, który zostanie przesłany na Twój adres mailowy, podany podczas rejestracji.

Umowa zostaje zawarta – bez dodatkowych dokumentów i zbędnych wizyt na poczcie. Dzięki temu możesz wykorzystać zaoszczędzony czas na aktywną promocję naszych produktów i od samego początku wpływać na wzrost swojego wynagrodzenia!

Dzisiejsza zmiana to także ukłon w stronę naszych dotychczasowych Partnerów, korzystających z Systemu Poleceń. Z nowym Regulaminem budowanie bazy Partnerów będzie jeszcze łatwiejsze, a uciążliwe formalności nie będą już dłużej czynnikiem zniechęcającym do przystąpienia do Programu. Tym samym, dajemy Ci niepowtarzalną okazję do poszerzania zakresu Twoich działań!

Wprowadzone zmiany obowiązują od 29. kwietnia 2014 r. O szczegóły zapytaj dedykowanego konsultanta i już dziś dołącz do nas na nowych zasadach!

© 2012 - 2024 Blog ComperiaLead
Kredyty, lokaty, konta, pożyczki - porównywarka Comperia.pl Autoa - Kredyty samochodowe - wyszukiwarka kredytów samochodowych Porównywarka kredytów hipotecznych Kontoteka - Konta bankowe Banki.pl - Portal finansowy Comperia Agent