*/ ?>

Potrzebujesz pomocy lub rady?
Twój indywidualny konsultant czeka na Ciebie!

Jednym z wielu atutów Programu Partnerskiego ComperiaLead.pl jest wsparcie na każdym etapie współpracy oraz indywidualne podejście do Partnera.

Nasz zespół ComperiaLead.pl składający się z konsultantów oraz ekspertów jest do dyspozycji każdego Partnera. Pomagamy w sposób merytoryczny uzupełniając treści w Programie ComperiaLead.pl oraz przede wszystkim za pomocą monitorowania działalności Partnerów oraz sugerowania optymalnych rozwiązań.

Jak nas znaleźć?

Panel Administracyjny dostępny po zalogowaniu:

  • W prawym boxie Panelu jest okienko z zdjęciem Twojego konsultanta ? jeżeli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości ? napisz koniecznie!
  • Ostatnia zakładka w menu z nazwą ?Zgłoś błąd? pozwalająca wybrać temat rozmowy, zgodny z poruszonym zagadnieniem

Droga mailowa:

  • Bezpośrednio do swojego konsultanta
  • Jeżeli nie wiesz kto jest Twoim konsultantem ? sprawdź w Panelu Administracyjnym, bądź napisz na adres: konsultant@comperia.pl

Jeżeli nie jesteś zarejestrowany a chcesz uzyskać więcej informacji:

 

Zespół ComperiaLead.pl dba o to aby każdy Partner był w pełni usatysfakcjonowany współpracą z nami, z tego też powodu wspieramy zarządzanie indywidualnymi planami działania oraz strategiami. Partnerzy otrzymują od nas wiadomości zachęcające do aktywności oraz wykorzystania w pełni zasobów jakie udostępniamy.

Chcemy aby każdy Partner z przyjemnością korzystał z możliwości jakie otrzymał po rejestracji. Z tego też powodu apelujemy do wszystkich Partnerów o stałe nawiązywanie kontaktu mailowo bądź telefonicznie: +48 22 642 91 19!

UWAGA!

Jeżeli posiadasz adres mailowy w Google Gmail wiadomość od nas zapewne wyląduje w spamie. Aby uniknąć takich sytuacji należy usunąć etykietę spam z wątku bądź dodać nas do listy kontaktów wówczas wiadomość więcej nie wyląduje w spamie.

© 2012 - 2024 Blog ComperiaLead
Kredyty, lokaty, konta, pożyczki - porównywarka Comperia.pl Autoa - Kredyty samochodowe - wyszukiwarka kredytów samochodowych Porównywarka kredytów hipotecznych Kontoteka - Konta bankowe Banki.pl - Portal finansowy Comperia Agent