„Zarabianie w sieci, dzięki naszym narzędziom i pomocy jest bardzo proste i efektywne!”

ComperiaLead.pl to jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce Programów Partnerskich, pozwalający zarabiać w sieci za pomocą innowacyjnych narzędzi. Aktualnie w Programie Partnerskim ComperiaLead.pl zarejestrowanych jest ponad 1500 Partnerów. Z każdym dniem liczba Partnerów, dostępnych produktów oraz narzędzi rośnie.
Dołączenie do ComperiaLead.pl jest w pełni darmowe ? nie ma opłat rejestracyjnych czy abonamentu za uczestnictwo.

Program Partnerski jest skierowany do wszystkich osób fizycznych oraz firm które:

  • posiadają swoje strony WWW (witryny, blogi, portale, fora)
  • chcą promować produkty poprzez swoje bazy mailingowe, podając w mailingach linki polecające
  • chcą polecać produkty znajomym/klientom poprzez sieci społecznościowe, e-mail, czy komunikatory internetowe

Program Partnerski ComperiaLead.pl jest kierowany do wszystkich, którzy chcą zarabiać w sieci, dysponują czasem i dostępem do internetu !


Do promocji produktów dostarczonych przez ComperiaLead.pl nie potrzebne jest posiadanie praktycznie żadnej wiedzy informatycznej. Każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje subdomene, poprzez którą od pierwszego dnia może promować nasze produkty.

ComperiaLead.pl pozwala zarabiać w sieci na promocji produktów finansowych, pozabankowych przy pomocy gotowych narzędzi. Po rejestracji każdy Partner otrzymuje dostęp do Panelu Administracyjnego oraz własną subdomene. Panel Administracyjny jest centrum generowania zysków, z którego można pobrać gotowe narzędzia (linki, boxy, banery, widgety, porównywarki, kalkulatory, moduły to tworzenia stron). Ponadto oferujemy: pomoc dedykowanego konsultanta, wsparcie techniczne, rozbudowany system statystyk oraz jasny i przejrzysty system wynagradzania!

Wystarczy, że dołączysz do ComperiaLead.pl REJESTRACJA a My podpowiemy jak rozpocząć aktywne działania !